دنیای فناوری و آموزش

ارسال پست مهمان (همراه با بک لینک رایگان)

پست مهمان چیست؟

به تعریف ساده پست مهمان، به نگارش محتوا در سایت دیگران پست مهمان گفته می‌شود. بیشتر سایت‌های اینترنتی قابلیت ارسال پست مهمان را ندارند، اما سایت‌هایی وجود دارند که به شما اجازه ارسال پست مهمان به تعداد دلخواه را می‎دهند، در جیتسو شما تا ۱ لینک در هر پست مهمان خود می‌توانید قرار دهید.

در این صفحه می‌توانید مطالب خود را جهت انتشار در سایت جیتسو ارسال کنید. ارسال پست مهمان رایگان است. در قبال محتوایی که ارسال می‌کنید امکان درج یک لینک به سایت شما وجود خواهد داشت، اما لازم است تا شرایط زیر در آن رعایت شده باشد.

  1. نگارش محتوا باید کاملا ساده و طوری نوشته شده باشد که برای کاربران مبتدی که هیچ اطلاعاتی در آن زمینه ندارند قابل درک باشد.
  2. نوشته شما باید کیفیت لازم را داشته باشد و حداقل ۲۵۰۰ کلمه باشد. همچنین مطالب باید با موضوعات سایت هم راستا باشند.
  3. دو حالت برای لینک دادن به سایت شما وجود دارد. اگر یک نوشته ارسال کنید، یک لینک نوفالو دریافت می‌کنید. اما اگر ۴ نوشته ارسال کنید یک لینک فالو دریافت می‌کنید. همچنین به هر دامنه صرفا یک لینک از کل این سایت داده می‌شود که لینک دادن در نوشته دلخواه خودتان خواهد بود.
  4. امکان ارسال تصاویر داخل نوشته فقط در قالب فایل zip فراهم است؛ بنابراین اگر محتوا چندین تصویر دارد، نامگذاری آن‌ها را به‌صورت عددی انجام داده و پس از فشرده‌سازی با فرمت zip آپلود کنید.
  1. امکان لینک دادن با هر کلمه کلیدی فراهم نیست و این موضوع کاملا انتخابی خواهد بود. از جمله این موارد می‌توانید به کلماتی مثل سئو، تولید محتوا، سایت، وردپرس، سایت ساز، هاست و… اشاره کرد.
  2. محتوای ارسالی به هیچ وجه نباید کپی شده باشد. تک‌تک جملات نوشته از این نظر بررسی می‌شود. همچنین تصاویر استفاده شده باید شخصی سازی شده باشند.
  3. نوشته با نام حقیقی افراد در سایت منتشر خواهد شد. نباید از نام سایت، برند یا شخصیت حقوقی به عنوان نویسنده استفاده کنید.
  4. این اطمینان که به هر سایتی لینک داده شود وجود ندارد. سایتی که شما در پایان جهت لینک دادن اعلام می‌کنید مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورت نداشتن شرایط محتوا نیز منتشر نخواهد شد.

امکان ارسال پست مهمان به صورت آزمایشی در سایت فعال شده است. لطفاً از ارسال اسپم و محتوایی که شرایط ذکر شده را ندارند جلوگیری کنید. همچنین همانطور که ذکر شد، محتوا از هر نظری مورد بررسی قرار می‌گیرد. در صورتی که نیاز به ویرایش داشته باشد، اصلاح شده و بر اساس قوانین که برای انتشار محتوا در نظر گرفته شده است در سایت منتشر می‌گردد. اما اگر مورد تایید واقع نگردد محتوا در سایت منتشر نشده و به هیچ وجه برای فرد/گروه دیگری هم ارسال نخواهد شد.

اطلاعات نوشته

اطلاعات نویسنده

4.4/5 - (16 امتیاز)
اسکرول به بالا